گواهینامه IMS

گواهینامه IMS


گواهینامه IMS ، سیستم مدیریت یکپارچه شامل استانداردهای مدیریتی ISO 9001 ، ISO 14001 و ISO 45001 است .

به‌منظور تمرکز در فعالیت‌های چندین سیستم مدیریتی ،کاهش زمان و هزینه‌های ممیزی ، سازمان‌ها می‌توانند به‌صورت هم‌زمان چند سیستم مدیریتی ISO 9001،ISO 14001، ISO 45001 را ممیزی خارجی نموده و گواهینامه IMS اخذ نماید.

در این مطلب مراحل اخذ گواهینامه IMS ، به‌صورت خلاصه توسط مهندس پیام خرازیان تشریح شده است.

ادامه مطلب

گواهینامه ایزو 13485

گواهینامه ایزو 13485

گواهینامه ایزو 13485 ، منجر به اطمینان به مشتریان در خصوص تولید ایمن تر ، اثربخشی سیستم مدیریت کیفیت تجهیزات پزشکی و برآورده سازی الزامات قانونی کاربردی می‌شود
استاندارد ایزو 13485 در سال 2016 جایگزین استاندارد ویرایش قبلی ISO 13485:2003 شده است و به‌عنوان یک استاندارد بین‌المللی در زمینه سیستم مدیریت کیفیت تجهیزات پزشکی برای تولید کنندگان، واردکنندگاتن و توزیع کنندگان مورد استفاده قرار می‌گیرد. ادامه مطلب

گواهینامه HSE

گواهینامه HSE

گواهینامه HSE ، منجر به کاهش خطرات و حوداث ناشی از کار از طریق شناسایی و کنترل ریسک های مرتبط با فعالیت‌های سازمان و کاهش یا کنترل آلاینده های محیط زیست می‌شود.
استاندارد HSE بیشتر در صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی ، شرکتهای ساختمانی و … استفاده می شود این استاندارد جهت ارزیابی و ممیزی سلامت شغل و سیستم مدیریت ایمنی به کار گرفته می‌شود ادامه مطلب

گواهینامه ایزو 45001

گواهینامه ایزو 45001

گواهینامه ایزو 45001 ، منجر به کاهش خطرات و حوادث ناشی از کار از طریق رعایت استاندارد بین‌المللی می‌شود استاندارد ایزو 45001 در سال 2018 جایگزین استاندارد OHSAS 18001 شده است و به‌عنوان یک استاندارد بین‌المللی در زمینه سیستم ایمنی بهداشت شغلی توسط سازمان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پیاده سازی ایزو 45001 ، تعهد سازمان را به قوانین و الزامات ایمنی بهداشت شغلی ، افزایش داده و رضایتمندی ذی‌نفعان را در پی خواهد داشت.
در این مطلب مراحل اخذ گواهینامه ایزو 45001 ، به‌صورت خلاصه توسط مهندس پیام خرازیان تشریح شده است. ادامه مطلب

گواهینامه CE

گواهینامه CE

گواهینامه CE یا علامت CE نشانگر انطباق محصول با استانداردهای ، قوانین و مشخصات تعریف شده در کشورهای عضو اتحادیه اروپا می باشد و محصولاتی که موفق به اخذ نشان CE شوند مجوز عرضه محصولات خود را به بازارهای اروپا را خواهد داشت.
مراحل صدور گواهینامه CE در این مطلب توسط پیام خرازیان ارائه‌شده است.
ادامه مطلب

گواهینامه ایزو 29001

گواهینامه ایزو 29001

گواهینامه ایزو 29001 ، برای طراحی، توسعه، تولید، نصب و خدمات محصولات در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی کاربرد دارد. الزامات سیستم مدیریت کیفیت ایزو 29001 با همکاری سازمان ISO و صنایع بین المللی نفت و گار (موسسه پتروشیمی آمریکا API) با تمرکز بر الزامات خاص نفت و گاز در زنجیره تأمین نفت و گاز طراحی و توسعه‌یافته است.
پایه استاندارد ISO/TS 29001، استاندارد ایزو 9001 می‌باشد الزامات اضافی بر پیشگیری عیوب و کاهش ضایعات از ارئه کنندگان خدمات تأکید شده است. ادامه مطلب

اخذ استاندارد ملی ایران

مراحل اخذ استاندارد ملی ایران

مراحل اخذ استاندارد ملی شامل نحوه آماده‌سازی مستندات موردنیاز جهت اخذ نشان استاندارد و فعالیت‌های اداری مرتبط با پروانه استاندارد محصول در این مطلب آمده است ادامه مطلب

گواهینامه EFQM

گواهینامه EFQM

گواهینامه EFQM یا گواهینامه تعالی سازمانی، به سازمان های متعالی و پیشرو که در فرآیند ارزیابی جوایز تعالی ثبت‌نام می‌کنند توسط دبیرخانه جوایز تعالی سازمانی ارائه می‌شود.
جوایز تعالی سازمانی مختلفی در ایران راه‌اندازی شده است برگزارکنندگان این جوایز تعالی، هرسال درزمانی مشخص،سازمان‌های پیشرو را ارزیابی نموده و مطابق سطوح تعالی جوایز تعالی سازمانی به آنها گواهینامه EFQM یا تندیس تعالی ارائه می‌نمایند.
سازمان‌های متقاضی دریافت گواهینامه EFQM و تندیس تعالی باید اقدام به پیاده سازی EFQM نمایند تا بتوانند در مسیر تعالی قرار گیرند.
این مطلب مراحل اخذ گواهینامه EFQM یا گواهینامه تعالی سازمانی را به‌صورت خلاصه تشریح می‌کند. ادامه مطلب