انتخاب شرکت گواهی دهنده

مشاوره انتخاب شرکت گواهی دهنده

انتخاب شرکت گواهی دهنده ایزو در طی مراحل پیاده سازی ایزو در سازمان‌ها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار می‌باشد، در ایران شرکت های مختلفی خود را به‌عنوان مرکز بین المللی صدور گواهینامه ایزو و نماینده شرکت های خارجی معرفی می‌نمایند.

مدیران سازمان های ایران بنا به دلایل مختلف، تمایل زیادی به اخذ گواهینامه های بین المللی دارند، بدین‌جهت بیشتر به دنبال اخذ گواهینامه‌های ایزو می‌باشند تا پیاده سازی ایزو .
افراد غیرمتخصص و کلاه‌بردار از تقاضا و میل به دریافت گواهینامه‌های بین‌المللی، استفاده نموده با معرفی خود به عنوان مر کز صدور گواهینامه بین المللی ایزو اقدام به فروش یک برگ کاغذ با نام  گواهینامه ایزو می‌نمایند.

روزانه بسیاری از مدیران ناآگاه در دام این کلاهبردارن گرفتار می‌شوند و پس از مدتی متوجه می‌شوند که گواهینامه ایزو آنها تقلبی می‌باشد وسپس اقدامات گسترده ای را باید انجام دهند تا بتوانند مبلغ خود را از افراد کلاهبردار پس بگیرند.

شما در صورتی که اطلاعاتی در خصوص شرکت های گواهی دهنده معتبر و مراجع اعتباردهی شرکت گواهی دهنده ایزو ندارید می‌توانید قبل از انتخاب گواهی دهنده ایزو از خدمات مشاوره انتخاب شرکت گواهی دهنده ایزو استفاده نمایید.

با توجه به درخواست های زیادی که جهت بررسی اعتبار شرکت گواهی دهنده ایزو از من و همکارانم صورت گرفته، بر آن شدیم که به عنوان تیمی مستقل بدون وابستگی به شرکت گواهی دهنده خاصی با بیش از 20 سال سابقه مرتبط، متقاضیان را جهت انتخاب شرکت گواهی دهنده معتبر ایزو مشاوره نماییم. این موضوع به‌صورت خدمات مشاوره انتخاب شرکت گواهی دهنده ایزو معتبر توسط ما صورت می‌گیرد.

مشاوره انتخاب شرکت گواهی دهنده ایزو

آیا شرکت گواهی دهنده ایزو که توسط شما انتخاب‌شده، شرکت گواهی دهنده معتبر می‌باشد؟
چگونه گواهینامه ایزو تقلبی دریافت نکنیم؟

روش‌های متداول کلاهبرداری و فروش گواهینامه ایزو تقلبی :

  • راه‌اندازی سایت اینترنتی به زبان انگلیسی و معرفی به‌عنوان سایت شرکت گواهی دهنده خارجی
  •  ثبت شرکت در خارج از کشور بدون ارتباط با مراجع بین المللی
  •  راه‌اندازی چندین سایت در اینترنت با عنوان صدور گواهینامه ایزو، شانس خود در به دام انداختن افراد ناآگاه جهت فروش گواهینامه ایزو تقلبی افزایش می‌دهند، این افراد سودجو با معرفی چندین شرکت گواهی دهنده غیر معتبر با نام‌های محتلف و سایت های مجزاء در اینترنت،‌ احتمال موفقیت خود را در فروش گواهینامه ایزو تقلبی افزایش می‌دهند.

متاسفانه گواهینامه ایزو تقلبی در بسیاری از رستوران‌ها، فست فود ها، شیرینی فروشی‌ها، بنگاه املاک، نمایندگی های مجاز خودرو و… مشاهده می‌شود.

چه کسانی گواهینامه ایزو تقلبی خریداری می‌نمایند :

  • سازمان هایی که مدیران آن اعتقادی به استقرار سیستم مدیریتی ندارند
  •  سازمان هایی که  مدیران آن از نحوه دریافت گواهینامه ایزو معتبر و مزایای ایزو آگاهی ندارند

اگر می‌خواهید گواهینامه ایزو معتبر را اخذ نموده و از مزایای ایزو بهره‌مند شوید باید ابتدا مشاور ایزو با تجربه انتخاب نموده، استاندارد مدیریتی مدنظرتان را با راهنمایی مشاور ایزو در سازمان پیاده‌سازی نمایید و سپس برای اخذ گواهینامه ایزو معتبر اقدام نمایید.

با اخذ خدمات مشاوره انتخاب گواهی دهنده ایزو اطمینان شما قبل از قرارداد با شرکت گواهی دهنده افزایش خواهد یافت. خدمات مشاوره انتخاب گواهی دهنده ایزو رایگان نمی‌باشد و متقاضیانی که تمایل به استفاده از این خدمات می‌باشند باید درخواست خود را از طریق فرم درخواست مشاوره مدیریت زیر ارسال نموده و پس از واریز مبلغ مشاوره انتخاب شرکت گواهی دهنده ایزو  از خدمات مشاوره ای تیم ما استفاده نمایند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.