بیانیه ماموریت

نمونه ماموریت سازمان

نمونه ماموریت سازمان، به شما کمک می‌نماید تا با مقصود اصلی، و علت وجودی سازمان‌های مختلف آشنا شوید و با آشنایی با ویژگی‌های موردنیاز جهت تدوین ماموریت سازمان ، ماموریت سازمان خود را تدوین نمایید.

نمونه هایی از ماموریت سازمان های ایرانی در ادامه آمده است.

نمونه ماموریت شرکت توزیع‌کننده دارو

پیشرو و توانمند که درزمینه تأمین و توزیع دارو،لوازم مصرفی پزشکی و محصولات آرایشی و بهداشتی در سطح داروخانه‌ها و مراکز درمانی سراسر کشور فعالیت می‌نماید.

نمونه ماموریت سازمان – شرکت خدمات امدادی خودرو

خدمات امدادی بر اساس رسالت ذاتی خود متعهد است خدمات امدادی، خدمات ویژه و ارتباطی مشتریان خودرو را در سطح منطقه و کلاس جهانی برآورده سازد.

نمونه ماموریت هلدینگ خودروساز

هلدینگ چند رشته‌ای با خلق ارزش در زنجیره‌های کسب‌وکار خود در راستای کسب سود پایدار و بازدهی اقتصادی مطلوب با بهره‌برداری از مزیت‌های نسبی و ایجاد و توسعه مزیت‌های رقابتی ، به تأمین رضایت بلندمدت کلیه ذی‌نفعان دست می‌یابد.

نمونه ماموریت شرکت بهره‌برداری راه‌آهن شهری

ارائه خدمات ناب در سیستم حمل‌ونقل ریلی شهری به شهروندان

نمونه ماموریت سازمان – شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات

فعالیت در حوزه‌های سه‌گانه پردازش تراکنش‌ها، هوشمند سازی محیط زندگی با فناوری‌های میان‌رشته‌ای و کسب‌وکارهای فناورانه مبتنی بر خدمات مالی و سرمایه‌گذاری
تمرکز بر 3 ماموریت کلیدی هلدینگ شامل پیمانکاری عمومی،راه‌اندازی ، توسعه کسب‌وکار و بنگاه‌داری
زمینه‌سازی بهبود کیفیت زندگی از طریق نوآوری‌ها و فناوری اطلاعاتی و ارتباطی و ارائه راهکارهای جامع قابل‌استفاده در عرصه هوشمندی شهر،سازمان، شهروند و همچنین تأمین و پشتیبانی از این راهکارها
تلاش برای بین‌المللی شدن ، تجاری‌سازی ، صادرات خدمات و محصولات از طریق یافتن شرکای استراتژیک منطقه‌ای و بین‌المللی ، ایجاد نمایندگی و توسعه همکاری‌های پایدار به‌منظور گسترش بازارهای داخلی و منطقه‌ای
تکمیل زنجیره ارزش درزمینهٔ فناوری اطلاعات و ارتباطات اعم از فکر افزار،نرم‌افزار، سخت‌افزار، شبکه در بازارهای هدف‌گذاری شده درزمینهٔ های اقتصادی ، صنعتی ، تجاری و خدماتی
تحقق حداکثر رضایت و خشنودی مشتریان با تکیه‌بر سرمایه‌های انسانی کارآمد و خلاق و خلق راه‌کارهای بهینه در مدیریت و اجرای پروژه‌های بزرگ و ارائه محصولات و خدماتی که فراتر از انتظارات آن‌هاست.
زمینه‌سازی تحقق چشم‌انداز در عرصه‌های مدیریت ، کارکنان،جذب نخبگان و مسئولیت اجتماعی هلدینگ

نمونه ماموریت سازمان – شرکت نفتی

ما با اتکا به دانش روز بیش از نیم‌قرن تجربه، با ارائه محصولات ممتاز برای روان کاری تجهیزات و ماشین‌آلات شما راه‌حل اقتصادی داریم.

نمونه ماموریت سازمان گروه هلدینگ تجهیزات نیروگاهی

گروه صنعتی با تمرکز بر حوزه نیرو، نفت و گاز و حمل‌ونقل ریلی و سایر حوزه‌های مرتبط به انرژی و دارایی هم‌افزایی است که به‌عنوان تولیدکننده تجهیزات ، انجام دهنده پروژه‌های EPC، ارائه‌دهنده خدمات ، Developer، Operator و سرمایه‌گذار عمل می‌نماید و در توسعه اقتصاد ملی و پایدارسازمانی و سودآوری سهامداران مشارکت می‌کند.

نمونه ماموریت سازمان – شرکت انتقال داده

بهبود زندگی و کار از طریق رشد و تسهیل ارتباطات با ارائه خدمات باکیفیت قابل‌اعتماد و فراگیر

نمونه مأموریت سازمان – شرکت عمرانی
سازندگی در تراز جهانی با توسعه قابلیت‌های انسانی و سازمانی برای ارتقای زندگی انسان‌ها
نمونه ماموریت سازمان – گروه صنعتی بارز
ارزش‌آفرینی و نوآوری در حوزه ترابری جاده‌ای با به‌کارگیری فناوری‌های روز دنیا در تولید و عرضه انواع تایرهای خودرو با تأکید بر تأمین مشتریان داخلی و منطقه‌ای گروه و سایر ذی‌نفعان

نمونه ماموریت سازمان – مرکز تولید واکسن

تولید محصولات پیشگیری و درمان در حوزه سلامت کشور ، تولید درزمینه های واکسن و داروهای بیولوژیک با مشارکت شرکت‌های دانش‌بنیان و بررسی و نیازسنجی در ارتباط با نیازهای داخلی است.

نمونه ماموریت سازمان – شرکت توسعه خدمات و گسترش خدمات در گروه خودروساز

انجام کلیه خدمات فنی و مهندسی واداری و صنعتی و خدمات لجستیک و بازرگانی در گروه صنعتی خودروساز و سایر مؤسسات

نمونه ماموریت شرکت داروسازی

تولید و عرضه انواع داروهای انسانی باکیفیت مطلوب به‌منظور درمان و ارتقای سلامتی بیماران است این شرکت با تمرکز بر محصولات دارویی تخصصی از طریق به‌کارگیری فناوری پیشرفته کیفیت زندگی مطلوب را برای بشریت فراهم می‌آورد.

نمونه ماموریت موسسه فرهنگی دیجیتالی
توسعه و اشاعه صنعت خدمات ارزش‌افزوده و ارائه محتوای فرهنگی در قالب دیجیتال در بسترهای حامل و بر خط در راستای بهبود رضایت مشتریان این حوزه در کشور و در کشورهای بافرهنگ مشترک.

نمونه ماموریت شرکت داروسازی

ما برانیم با ارتقای سطح دانش‌محوری سازمان در راستای ایجاد جامعه‌ای سالم کارآمد و پویا به عرصه محصولات درمانی و بهداشتی روز دنیا اهتمام ورزیم.

شما می‌توانید با الگوبرداری از مأموریت و چشم انداز سازمان‌های پیشرو، مأموریت و چشم انداز سازمان خود را به‌آسانی تدوین نمایید فایل 101 نمونه مأموریت و چشم انداز سازمان‌ها را از طریق لینک زیر دانلود نمایید

 

این مطلب توسط مهندس پیام خرازیان گردآوری‌شده است
انتشار مطلب با ذکر نام پیام خرازیان و آدرس سایت www.kharazian.ir بلامانع می‌باشد.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.