مشاوره ایزو 10004

با استقرار سیستم پایش و اندازه گیری رضایتمندی مشتریان ایزو ۱۰۰۰4 در سازمان شما ، رضایتمندی مشتریان بصورت مستمر مورد پایش و اندازه گیری قرار گرفته و اقدامات لازم جهت بهبود رضایتمندی مشتریان صورت می گیرد .
تیم مشاوره ایزو  ، استاندارد ایزو را در سازمان ها و صنایع مختلف استقرار نموده و بصورت حرفه ای با استاندارد های مدیریتی و کاربرد آن در صنایع مختلف آشنا می باشد . شما با استفاده از خدمات مشاوره ایزو ۱۰۰۰4 ، از تیم مشاور ایزو می توانید در کمترین زمان سیستم پایش و اندازه گیری رضایتمندی مشتری را متناسب با سازمان خود را استقرار نموده و گواهینامه ایزو ۱۰۰۰4 را اخذ نمایید.
ایزو 10004 چیست ؟

ایزو  10004 راهنمای استقرار فرآیندهای پایش و اندازه گیری رضایتمندی مشتری از سری استاندارد ایزو 10000 می باشد آخرین ویرایش ایزو 10004 در سال 2012 منتشر شده است .
همه شرکت ها ی خصوصی و سازمان های دولتی با مشتریان درارتباط می باشند رضایت و نارضایتی مشتری می تواند عواقب گسترده ای را برای سازمان در پی داشته باشد .اطلاعات کسب شده از پایش و اندازه گیری رضایتمندی مشتری بر مبنای ایزو 10004 ، می تواند به حفظ یا افزایش رضایتمندی مشتریان و دستیابی به اهداف سازمان کمک نماید .
این استاندارد برای هرسازمان با اندازه های مختلف کاربرد دارد در استاندارد ایزو 10004 بر مشتریان خارجی سازمان تاکید شده است

تیم مشاوره ایزو ( مهندس پیام خرازیان )  خدمات مشاوره ایزو ۱۰۰۰4 را در محل سازمان ها تا دریافت گواهینامه ایزو ۱۰۰۰4 ارائه می نماید .

سیستم مدیریت کیفیت ایزو ۹۰۰۱ ، سیستم مدیریت پایه در اکثر سیستم های مدیریتی بوده و در صورتی که در سازمان شما سیستم مدیریت ایزو ۹۰۰۱ استقرار یافته باشد استاندارد ایزو 10004 با استاندارد ایزو 9001 یکپارچه می شود .

مزایای ایزو 10004 :

  • بدست آوردن اطلاعات برای انتظارات جدید مشتری .
  • حل و فصل شکایت و رضایت شاکی .
  • شناسایی روند و علل بروز شکایت .
  • رویکرد مشتری مداری برای حل و فصل شکایت .
  • تشویق کارکنان به بهبود مهارت های خود در ارتباط با مشتری .
  • ایجاد روشی برای تجزیه و تحلیل و بررسی فرآیند پاسخ گویی به شکایت مشتری .

جهت ثبت درخواست مشاوره ایزو ۱۰۰۰4 ، سیستم مدیریت پایش و اندازه گیری رضایتمندی مشتری و اخذ گواهینامه ایزو 10004 با شماره تلفن زیر تماس بگیرید یا درخواست مشاوره ایزو  ۱۰۰۰4 را از طریق زیر ایمیل نمایید .  02188090139

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که تابع Privacy Policy and Terms of Use است.