مشاوره ایزو ۱۰۰۰۴

با استقرار سیستم پایش و اندازه گیری رضایتمندی مشتریان ایزو ۱۰۰۰۴ در سازمان شما ، رضایتمندی مشتریان بصورت مستمر مورد پایش و اندازه گیری قرار گرفته و اقدامات لازم جهت بهبود رضایتمندی مشتریان صورت می گیرد .
تیم مشاوره ایزو  ، استاندارد ایزو را در سازمان ها و صنایع مختلف استقرار نموده و بصورت حرفه ای با استاندارد های مدیریتی و کاربرد آن در صنایع مختلف آشنا می باشد . شما با استفاده از خدمات مشاوره ایزو ۱۰۰۰۴ ، از تیم مشاور ایزو می توانید در کمترین زمان سیستم پایش و اندازه گیری رضایتمندی مشتری را متناسب با سازمان خود را استقرار نموده و گواهینامه ایزو ۱۰۰۰۴ را اخذ نمایید.
ایزو ۱۰۰۰۴ چیست ؟

ایزو  ۱۰۰۰۴ راهنمای استقرار فرآیندهای پایش و اندازه گیری رضایتمندی مشتری از سری استاندارد ایزو ۱۰۰۰۰ می باشد آخرین ویرایش ایزو ۱۰۰۰۴ در سال ۲۰۱۲ منتشر شده است .
همه شرکت ها ی خصوصی و سازمان های دولتی با مشتریان درارتباط می باشند رضایت و نارضایتی مشتری می تواند عواقب گسترده ای را برای سازمان در پی داشته باشد .اطلاعات کسب شده از پایش و اندازه گیری رضایتمندی مشتری بر مبنای ایزو ۱۰۰۰۴ ، می تواند به حفظ یا افزایش رضایتمندی مشتریان و دستیابی به اهداف سازمان کمک نماید .
این استاندارد برای هرسازمان با اندازه های مختلف کاربرد دارد در استاندارد ایزو ۱۰۰۰۴ بر مشتریان خارجی سازمان تاکید شده است

تیم مشاوره ایزو ( مهندس پیام خرازیان )  خدمات مشاوره ایزو ۱۰۰۰۴ را در محل سازمان ها تا دریافت گواهینامه ایزو ۱۰۰۰۴ ارائه می نماید .

سیستم مدیریت کیفیت ایزو ۹۰۰۱ ، سیستم مدیریت پایه در اکثر سیستم های مدیریتی بوده و در صورتی که در سازمان شما سیستم مدیریت ایزو ۹۰۰۱ استقرار یافته باشد استاندارد ایزو ۱۰۰۰۴ با استاندارد ایزو ۹۰۰۱ یکپارچه می شود .

مزایای ایزو ۱۰۰۰۴ :

بدست آوردن اطلاعات برای انتظارات جدید مشتری .
حل و فصل شکایت و رضایت شاکی .
شناسایی روند و علل بروز شکایت .
رویکرد مشتری مداری برای حل و فصل شکایت .
تشویق کارکنان به بهبود مهارت های خود در ارتباط با مشتری .
ایجاد روشی برای تجزیه و تحلیل و بررسی فرآیند پاسخ گویی به شکایت مشتری .

جهت ثبت درخواست مشاوره ایزو ۱۰۰۰۴ ، سیستم مدیریت پایش و اندازه گیری رضایتمندی مشتری و اخذ گواهینامه ایزو ۱۰۰۰۴ با شماره تلفن زیر تماس بگیرید یا درخواست مشاوره ایزو  ۱۰۰۰۴ را از طریق زیر ایمیل نمایید .  ۰۲۱۸۸۰۹۰۱۳۹

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.