بررسی اعتبار دوره سرممیزی

عموما مخاطبان  دوره های سرممیزی سیستم های مدیریتی از اعتبار گواهینامه سرممیزی اطلاع دقیقی ندارند و مراکز آموزشی برگزارکننده  دوره سرممیزی ، اطلاعات دقیقی در خصوص منبع صدور گواهینامه ها به متقاضیان دوره سر ممیزی سیستم های مدیریتی نمی دهد.
همچنین برخی از متقاضیانی این دوره ها که تمایل به بررسی دقیق مرکز آموزشی دارند به نتایجی دست نمی یابند و تنها به گفته های دوستان خود و ادعای مرکز آموزشی اعتماد می کنند.

چگونه از اعتبار گواهینامه دوره سرممیزی سیستم های مدیریتی مطمئن شویم ؟

آیا تمامی مراکز آموزشی می توانند گواهینامه  دوره سرممیزی سیستم های مدیریتی را صادر نمایند ؟
چگونه مطمن شویم که دوره سر ممیزی سیستم مدیریتی مورد تایید مراجع می باشد ؟

مرکز بین المللی  ثبت و صدور گواهینامه ممیزان  ، IRCA – International Register of Certificated Auditors ، مراکز آموزشی مورد تایید خود را برای هر کشور مشخص نموده است
شما می توانید با درج نام دوره و کشور ،  نام مراکزی  که  می توانند دوره سر ممیزی مربوط به سیستم مدیریتی مدنظر را برگزار نمایند را مشاهده نمایید .
با جستجو در قسمت مرتبط با دوره های اموزشی مود تایید IRCA در سایت IRCA  شما می توانید از موسسات آموزشی که مجوز برگزاری این دوره های آموزشی در کشور شما را دارند مطلع شوید .
IRCA برای هر یک از مراکز آموزش دهنده کد آموزش دهنده و برای دوره های آموزشی یک کد  مرجع دوره سر ممیزی را مشخص نموده است  که شما با جستجو می توانید کد دوره آموزشی که مورد تایید IRCA پیدا نمایید.

جهت استعلام کد دوره و مرکز آموزشی مورد تایید IRCA به لینک زیر مراجعه نمایید

https://members.irca.org/IRCA/training/courses/IRCA/Find-a-Course.aspx

این مطلب توسط پیام خرازیان تهیه شده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.